Педагог організатор

Герченко Аліна Сергіївна

Педагог- організатор

Освіта-вища

«Об’єкт нашої праці – найтонші сфери

духовного життя особистості,

яка формується – розум, почуття,

воля, переконаність, свідомість.» 
В.О. Сухомлинський

Педагог-організатор – фахівець, що організує позакласну і позашкільну роботу у сфері додаткової освіти дітей. Керує роботою клубів, кружків, секцій і інших об’єднань,що функціонують в освітніх установах і організовує діяльність учнів за технічним, художнім, спортивним і туристично-краєзнавчими напрямами. Проводить масові заходи (вечори, свята, олімпіади та ін.), організовує відпочинок дітей під час канікул. Cприяє творчому розвитку учнів. Залучає до виховної роботи з школярами установи культури і спорту, громадські організації.

Міжнародний день миру.  

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року.  

Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

  Кожного року наші учні також відзначають це свято. В цей день педагог – організатор Герченко А.С. разом з дітьми намалювали чудові малюнки та провели пізнавальну бесіду на тему: “Найбільше у світі щастя – це мир”!