Різдвяні свята

Різдвяні свята – найщасливіші і добрі християнські свята, свята сімейні та дружні. Саме тому ми всі так любимо Різдво, свято Василя та Меланки, свято Водохреща. Це чудові свята, в яких з`єдналися християнські традиції з обрядовістю. Саме така єдність зробила ці свята справді народними, веселими, такими, що запам’ятовуються надовго, особливо дітям.

Так, у дошкільному підрозділі КНВК №15, традиційно організовується з дітьми попередня робота щодо святкування Різдва Христового, свята Василя і Меланки,свята Водохрещення. Розучуються колядки, щедрівки, посівалки, пісні, проводяться бесіди. А потім розігрується Різдвяне дійство – де діти разом з вихователем розігрують вертеп, тобто традиційну різдвяну виставу.

У давні часи традиційним атрибутом різдвяного обряду була Зірка. Як світла Вифлеємська Зірка, що з`явилася на небі і сповістила про народження Христа,тому і діти до музичної зали заходили з різдвяною зіркою. В піснях, віршах славили господарів,бажали з`доровя, щастя, щирого врожаю та одержували подарунки. Це створювало образ урочистості, багатства, миру і спокою.

 

Фото ви можете переглянути в розділі фотогалерея.