Оголошення

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

 

Кременчуцька початкова школа №15  проводить  набір учнів до першого класу.

 Відповідно до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кремечуцького району Полтавської області  від 28.12.2021 року  №1814  прийом заяв про зарахування дітей до 1-го класу буде проводитися з 01.03.2022року  по 31.05.2022року. Відповідно до Порядку зарахування, відрахування учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти до заяви про зарахування необхідно додати:

1). Копію свідотства про нарождення дитини, або документ, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії предявляється оригінал);

2). Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 (додатком до цієї довідки іде копія картки профілактичних щеплень форми №063/0).

Також нагадуємо, що відповідно до ст.15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” дітям, які не отримали профілактичних щеплень, відвідування дитячих закладів  не дозволяється.

Якщо виникають додаткові запитання можна звертатися:

Тел. (0536)70-30-25, електронна пошта:

 kremenschool15@gmail.com,

 https://www.facebook.com/knvk15

Шановні відвідувачі нашого сайту, надаємо вам телефони довіри:

               

Шановні освітяни зверніть увагу, надаємо адреси сайтів на які Ви можете звернутись у разі якщо Ви постраждали внаслідок агресії рф та Вам потрібна  допомога:  Ініціатива првової допомоги.